top of page

zdrowie i piękno
z morza

Od 1937 roku przybliżamy thalassoterapię klientkom i klientom w Europie i Japonii. To wyjątkowa forma dbania o zdrowie, fizyczne i psychiczne - dzięki dobrodziejstwu morza.

Z języka greckiego thalassa = morze,
therapeia = pomoc, opieka, troska.

Mężczyzna niosący swoją dziewczynę

unikatowy surowiec: głębinowa woda morska

Francuscy przyrodnicy przełomu wieków XIX i XX zapoczątkowali głębosze zrozumienie funkcjonowania - i niezwykłości - żywego organizmu. Koncepcja "środowiska wewnętrznego" Bernarda zainspirowała Rene Quintona. Jego przełomowe odkrycie, że woda morska i surowica krwi ssaków są  pod względem składu mineralnego jednakowe, potwierdza biopodobieństwo między nami a oceanem. Nosimy go w sobie. Dzięki niemu funkcjonujemy. Dlatego ten życiodajny płyn, głębinowa woda morska, znajduje się w fazie wodnej kosmetyków BIOMARIS. Czerpana z Oceanu Arktycznego, oczyszczana dzięki mikrofiltracji, bez chemicznych zanieczyszczeń i ingerencji.

korzystaj
z dobrodziejstw thalasso
w domu

Nie musisz od razu się przeprowadzac nad morze - ani nawet jechac na dłuuuugie nadmorskie wakacje (choc to też zawsze pomaga - i na urodę, i psyche). Thalassoterapię możesz miec w domu, codziennie, we własnej łazience. Wystarczy regularnie stosowac kosmetyki na bazie głębinowej wody morskiej - od BIOMARIS.

481_3.png

WITAMY
W BIOMARIS

About Section

odkrywaj moc thalasso w kosmetykach BIOMARIS

głębinowa woda morska (Maris aqua)

ekstrakty z makro- i mikroalg

rośliny pasa nadmorskiego

7am - 10pm

8am - 10pm

8am - 11pm

BIOMARIS w Polsce

BIOMARIS współpracuje z gabinetami kosmetycznymi i day spa, a także z ich witrynami online.

bottom of page