BIOMARIS AromaThalasso

Gama AromaThalasso łączy luksusową pielęgnację i coraz to nowe aromaty, w zgodzie z bieżącymi trendami. Zapachy w seriach bywają zarówno relaksujące, jak i ożywcze - zależnie od pory roku i aktualnego ducha perfumiarskiego.

Jedno pozostaje niezmienne: kuszące aromaty i cenne składniki aktywne z oceanów, które w idealnej symbiozie dają efekt jednocześnie aroma- i thalassoterapii.

BIOMARIS AromaThalasso shower gel Fresh Lime

Żel pod prysznic

83,30 zł

Łagodny dla skóry żel pod prysznic BIOMARIS Aromathalasso shower gel Fresh Lime o cierpko-owocowym aromacie limonek. Dodaje energii i rześkości!

 

Receptura oparta na cennych składnikach aktywnych z morza - czystej, głębinowej wodzie morskiej i pobudzającym skórę ekstrakcie z algi brunatnej, który dostarcza skórze nawilżenia.

Pojemność: 200 ml

Nr art. 00466

BIOMARIS AromaThalasso shower gel Pink Grapefruit

Żel pod prysznic

83,30 zł

Łagodny dla skóry żel pod prysznic BIOMARIS Aromathalasso shower gel Pink Grapefruit o słodko-cierpkim zapachu świeżo rozkrojonego różowego grejpfruta. Orzeźwia i rozpieszcza zmysły.

 

Receptura oparta na cennych składnikach aktywnych z morza - czystej, głębinowej wodzie morskiej i pobudzającym skórę ekstrakcie z algi brunatnej, który dostarcza skórze nawilżenia.

Pojemność: 200 ml

Nr art. 00476

BIOMARIS AromaThalasso shower gel Sunny Orange

Żel pod prysznic

83,30 zł

Luksusowy żel pod prysznic BIOMARIS AromaThalasso shower gel Sunny Orange, którzy otoczy Cię aromatem dojrzałych w słońcu pomarańczy. Naturalne olejki eteryczne rewitalizują ciało i zmysły.

Receptura oparta na cennych składnikach aktywnych z morza - czystej, głębinowej wodzie morskiej i pobudzającym skórę ekstrakcie z algi brunatnej, który dostarcza skórze nawilżenia.

Pojemność: 200 ml

Nr art. 00456

BIOMARIS AromaThalasso body milk Fresh Lime

Mleczko do ciała

119,30 zł

Odżywcze mleczko do ciała BIOMARIS body milk Fresh Lime orzeźwia aromatem cierpkich limonek; szybko się wchłania.

 

Lekkie mleczko, którego nakładanie jest czystą przyjemnością dla ciała i umysłu. Dodaje witalności i orzeźwia aromatem z naturalnego olejku eterycznego z limonek. Błyskawicznie się wchłania; zawiera stymulujący skórę ekstrakt z algi, który dodaje jędrności. Głębinowa woda morska, olej jojoba i masła Shea oraz cupuaçu wzbogacają skórę w nawilżenie i dają jej jedwabistą gładkość. Bardzo dobra zgodność ze skórą potwierdzona przez niezależny instytut badawczy.

Pojemność: 200 ml

Nr art. 00468

BIOMARIS AromaThalasso body milk Pink Grapefruit

Mleczko do ciała

119,30 zł

Odżywcze mleczko do ciała BIOMARIS body milk Pink Grapefruit orzeźwi cię słodko-cierpkim aromatem świeżego różowego grejpfruta; szybko się wchłania.

Lekkie mleczko, którego nakładanie jest czystą przyjemnością dla ciała i umysłu. Dodaje witalności i orzeźwia aromatem z naturalnych olejków eterycznych z cytrusów: grejpfruta, pomarańczy i mandarynki. Błyskawicznie się wchłania; zawiera stymulujący skórę ekstrakt z algi, który dodaje jędrności. Głębinowa woda morska, olej jojoba i masła Shea oraz cupuaçu wzbogacają skórę w nawilżenie i dają jej jedwabistą gładkość.

 

Bardzo dobra zgodność ze skórą potwierdzona przez niezależny instytut badawczy.

Pojemność: 200 ml

Nr art. 00478

BIOMARIS AromaThalasso body milk Sunny Orange

Mleczko do ciała

119,30 zł

Odżywcze mleczko do ciała o rewitalizującym aromacie pomarańczy BIOMARIS AromaThalasso body milk Sunny Orange; szybko się wchłania. 

 

Lekkie mleczko, którego nakładanie jest czystą przyjemnością dla ciała i umysłu. Dodaje witalności i odświeża pomarańczowym aromatem z naturalnego olejku eterycznego. Ożywczy aromat pomarańczy z naturalnych olejków eterycznych rozpieszcza ciało i zmysły. Cenne składniki aktywne, takie jak głębinowa woda morska, olej jojoba oraz masła shea i cupuaçu, intensywnie nawilżają skórę, zachowują jej jędrność i dają gładkość jedwabiu. Masło zawiera też ekstrakt z algi brunatnej, który pobudzając skórę zwiększa jej jędrność.

Pojemność: 200 ml

Nr art. 00458

BIOMARIS AromaThalasso body butter Fresh Lime

Masło do ciała

136 zł

Bogate masło do ciała o rewitalizującym aromacie cierpkich limonek BIOMARIS AromaThalasso body butter Fresh Lime. Czysta przyjemność dla ciała i zmysłów.

Masło do ciała o bogatej konsystencji dostarcza ekskluzywnych przeżyć wellness. Ożywczy aromat limonek z naturalnych olejków eterycznych rozpieszcza ciało i zmysły. Cenne składniki aktywne, takie jak głębinowa woda morska, olej jojoba oraz masła shea i cupuaçu, intensywnie nawilżają skórę, zachowują jej jędrność i dają gładkość jedwabiu. Masło zawiera też ekstrakt z algi brunatnej, który pobudzając skórę zwiększa jej jędrność.

Pojemność: 200 ml

Nr art. 00467

BIOMARIS AromaThalasso body butter Pink Grapefruit

Masło do ciała

136 zł

Bogate masło do ciała o słodko-cierpkim aromacie świeżych różowych grejpfrutów BIOMARIS AromaThalasso body butter Pink Grapefruit. Czysta przyjemność dla ciała i zmysłów.

Masło do ciała o bogatej konsystencji dostarcza ekskluzywnych przeżyć wellness. Ożywczy aromat świeżych grejpfrutów z naturalnych olejków eterycznych rozpieszcza ciało i zmysły. Cenne składniki aktywne, takie jak głębinowa woda morska, olej jojoba oraz masła shea i cupuaçu, intensywnie nawilżają skórę, zachowują jej jędrność i dają gładkość jedwabiu. Masło zawiera też ekstrakt z algi brunatnej, który pobudzając skórę zwiększa jej jędrność.

 

Pojemność: 200 ml

Nr art. 00477

BIOMARIS AromaThalasso body butter Sunny Orange

Masło do ciała

136 zł

Bogate masło do ciała o rewitalizującym aromacie pomarańczy BIOMARIS® AromaThalasso body butter Sunny Orange. Czysta przyjemność dla ciała i zmysłów.

Masło do ciała o bogatej konsystencji dostarcza ekskluzywnych przeżyć wellness. Ożywczy aromat pomarańczy z naturalnych olejków eterycznych rozpieszcza ciało i zmysły. Cenne składniki aktywne, takie jak głębinowa woda morska, olej jojoba oraz masła shea i cupuaçu, intensywnie nawilżają skórę, zachowują jej jędrność i dają gładkość jedwabiu. Masło zawiera też ekstrakt z algi brunatnej, który pobudzając skórę zwiększa jej jędrność

 

Pojemność: 200 ml

Nr art. 00457

BIOMARIS AromaThalasso body cream scrub Sunny Orange

Kremowy peeling do ciała

116,80 zł

Peeling do ciała o orzeźwiającym aromacie pomarańczy BIOMARIS AromaThalasso body scrub Sunny Orange, bogaty w cenne oleje pielęgnujące skórę. Idealnie gładka, przyjemna w dotyku skóra.

 

Zmysły ożywają, gdy stosujesz ten scrub o zapachu dojrzewających w słońcu pomarańczy. Zawiera sól morską, przez co pobudza krążenie w skórze i łagodnie usuwa martwe komórki naskórka; pozostaje przyjemne uczucie gładkości. Cenne pielęgnujące olejki oraz pobudzający pracę skóry ekstrakt z algi brunatnej rozpieszczają skórę.

 

Pojemność: 250 ml

Nr art. 00460

Please reload