Jonathan by BIOMARIS

Ochrona i pielęgnacja z morza dla męskiej skóry. Spełnia wszystkie oczekiwania wobec linii pielęgnacyjnej dla mężczyzn.

Skóra mężczyzn różni się nieco od skóry kobiet. Jest do 20% grubsza; także jej gruczoły łojowe funkcjonują inaczej. Dlatego mężczyźni mają specyficzne potrzeby w zakresie pielęgnacji. Do regularnego, codziennego stosowania najbardziej wskazana jest więc linia specyficznie sformułowana dla skóry mężczyzn. 

Składniki aktywne: głębinowa woda morska, ekstrakt z alg z Antarktydy, alantoina, prowitamina B5, substancje nawilżające, łagodne oczyszczające skórę surfaktanty.

BIOMARIS Jonathan Eau de Toilette

Woda toaletowa

214 zł

Woda toaletowa BIOMARIS Jonathan Eau de toilette użycza swego niezrównanego, świeżego zapachu całej amie pielęgnacyjnej. To wyrafinowana kompozycja świeżych, owocowych esencji na bazie aromatów drzewnych i nut kory.

Pojemność: 100 ml

Nr art. 00204

BIOMARIS Jonathan after shave tonic

Woda po goleniu

127,90 zł

Ożywcza, chłodząca woda po goleniu BIOMARIS Jonathan after shave tonic uśmierza podrażnienia i szybko przywraca równowagę skóry. Stosować każdorazowo po goleniu, zarówno na sucho, jak i po tradycyjnym - na mokro.

Zawiera wodę morską, wyciąg z alg oraz alantoinę.

Pojemność: 100 ml

Nr art. 00200

BIOMARIS Jonathan daily care cream

Krem na dzień

77,30 zł

Delikatny krem BIOMARIS daily care cream do cery suchej i wrażliwej. Można stosować po goleniu, także jako pielęgnacja na dzień i na noc.

 

Zawiera wodę morską, wyciąg z alg oraz alantoinę.

Nanieść na oczyszczoną skórę twarzy i szyi i delikatnie wmasować.

Pojemność: 50 ml

Nr art. 00203

BIOMARIS Jonathan bath & shower gel

Żel pod prysznic "od stóp do głów"

57,10 zł

Delikatny żel o harmonijnym, przyjemnym zapachu BIOMARIS® Jonathan bath&shower gel. Oczyszcza i pielęgnuje skórę. Zalecany do codziennego stosowania dla każdego rodzaju skóry.

 

Zawiera wyciąg z alg morskich.

Pojemność: 250 ml

Nr art. 00202

Please reload