Men's Nature

Ożywcza świeżość, efekt anti-pollution i nawilżanie 24/7 – dzięki linii BIOMARIS Men’s Nature skóra mężczyzny jest świetnie zadbana. Nowa linia BIOMARIS została zaprojektowana tak, by idealnie odpowiadać na naturalne potrzeby męskiej skóry. Znakomicie akceptowane przez skórę preparaty do twarzy i ciała bazują na szlachetnych surowcach morskich takich jak głębinowa woda morska i funkcjonalna alga z Oceanu Arktycznego.

Arktyczna alga Durvillea antarctica, zwana także algą polarną, należy do rodziny brunatnic Durvillea. Występuje w ekstremalnym środowisku lodowatych wód wokół biegunów Ziemi i jest wyjątkowo odporna na zewnętrzne czynniki. We wszystkich preparatach linii Men’s Nature alga antarktyczna chroni męską skórę przed negatywnym wpływem czynników środowiskowych takich jak zimno, stres i wolne rodniki. Jej działanie anti-pollution wspiera odnowę komórek i zapobiega starzeniu skóry. Męska skóra skorzysta też z dobroczynnego efektu nawilżenia i remineralizacji komórek.

BIOMARIS After shave balm 50 ml

Łagodzący balsam po goleniu

69 zł

Balsam po goleniu BIOMARIS After Shave Balm z linii Men's Nature - łagodząca pielęgnacja po goleniu.

Balsam odżywia i uspokaja skórę mężczyzn po goleniu. Połączenie głębinowej wody morskiej oraz ekstraktu z morskiego rumianku chroni skórę przed negatywnymi wpływami środowiska i zapewnia im nawilżenie. Balsam pielęgnacyjny o lekko chłodzącym działaniu szybko się wchłania bez smarowania.

Pojemność: 50 ml

Nr art. 00531

BIOMARIS After Shave Tonic 100 ml

Chłodzący tonik po goleniu

114 zł

Chłodzący tonik po goleniu dla mężczyzn BIOMARIS After shave tonic Men's Nature. Ożywia i chroni męską skórę po goleniu.

Tonik ożywia skórę po goleniu, jednocześnie ochładza ją głębinową wodą morską oraz chroni przed negatywnymi wpływami środowiska. Można go stosować po każdym goleniu, zarówno na mokro jak i na sucho.

Pojemność: 100 ml

Nr art. 00530

BIOMARIS 24h Moisturising cream 50 ml

24-godzinny krem nawilżający dla mężczyzn

102 zł

Nawilżający krem 24-godzinny BIOMARIS 24h Moisturising Cream z linii Men's Nature z efektem przeciw zmęczeniu. Zawiera taurynę z algi czerwonej Jania rubens odnawia zasoby energetyczne komórek dając efekt wypoczętej skóry.

Krem ożywia skórę i zapewnia długotrwałe nawilżenie. Odżywcza formuła z głębinowej wody morskiej i ekstraktu z alg arktycznych (Durvillaea Antarctica) chroni skórę przed negatywnymi wpływami środowiska (wolne rodniki), dając lekko matujący efekt. 

Pojemność: 50 ml

Nr art. 00532

BIOMARIS 24-h Deodorant 50 ml

24-godzinny deo roll-on

49 zł

Dezodorant BIOMARIS 24-h Deodorant z linii Men's Nature to skuteczny antyperspirant dla mężczyzn; niezawodnie zapobiega powstawaniu przykrych zapachów i zmniejsza potliwość. Dzięki głębinowej wodzie morskiej, algom i ekstraktom z morskiego rumianku zapewnia przyjemną świeżość w ciągu dnia.

Pojemność: 50 ml

Nr art. 00534

BIOMARIS 3 in 1 Shower Gel 200 ml

Żel pod prysznic 3w1

68 zł

Żel pod prysznic 3 w 1 BIOMARIS 3 in 1 Shower Gel z linii Men's Nature to praktyczny produkt dla mężczyzn - pielęgnacyjny preparat do ciała, twarzy i włosów.

Żel pod prysznic z zawartością głębinowej wody morskiej i Algi Polarnej (Durvillaea Antarctica) łagodnie oczyszcza skórę zachowując jej nawilżenie, jednocześnie pobudzając skórę. Pozostawia skórę odświeżoną, czystą i miękką.

Pojemność: 200 ml

Nr art. 00533

Please reload