LINKI

Piszemy dla Was, nie tylko o nas. O morzu i talasoterapii, o pielęgnacji skóry. O chodzeniu do kosmetyczki. O dbaniu o siebie. O przyrodzie, naturalnych sposobach na zdrowie - i na piękną skórę.

Dermatologiczny sklep internetowy - a stacjonarnie, także usługi kosmetyczne i kosmetologia estetyczna. Polecamy!

Studio kosmetyczne i sklep online. Świetne doradztwo, profesjonalne zabiegi. Zamów kosmetyki w dowolnej chwili!

Profesjonalne produkty najlepszych firm dermokosmetycznych na świecie. Składniki aktywne, stosowane w preparatach i terapiach pielęgnacyjnych skóry, dostępne do tej pory tylko w gabinetach medycyny estetycznej, są teraz na wyciągnięcie ręki.

Ofertę naszego sklepu wzbogacamy o marki, do których mamy pełne zaufanie. Selekcji dokonujemy bardzo rozważnie opierając się na opinii najlepszych specjalistów (branżowych, lekarzy), własnych doświadczeniach oraz bazując na opinii klientów. Jesteśmy przekonani, że dermokosmetyki przez nas rekomendowane wyróżniają się od innych ogólnie dostępnych produktów kosmetycznych.

Oferujemy wysokiej klasy linie pielęgnacyjne odbudowujące skórę i niwelujące pierwsze oznaki starzenia. Polecamy również preparaty do potrzeb cery z problemami. Sklep internetowy Dla Venus działa jako autoryzowany przedstawiciel wielu zagranicznych, jak również polskich marek kosmetycznych.

Kosmetyczny butik online - talasoterapia, profesjonalne kosmetyki niszowych marek. Skuteczne i bezpieczne; sprawdzone przez kilkadziesiąt lat.

Please reload