BIOMARIS med

Systemowa pielęgnacja dermatologiczna na bazie substancji aktywnych z morza.

Unikalny kompleks BIOMARIS SKIN BARRIER CONCEPT, złożony z czystej głębinowej wody morskiej, ekstraktu z kwiatów kaparów oraz z alg brunatnych i niezbędnych kwasów tłuszczowych (omega-3 i GLA), wspomaga regenerację skóry i przywraca jej naturalną barierę ochronną. Uśmierza świąd i napięcie; skóra jest ukojona i wygląda naturalnie.

Linia pielęgnacyjna BIOMARIS med powstała we współpracy z prof. dr. Walterem Lechnerem, jednym z wiodących dermatologów w Niemczech. Wszystkie preparaty zostały przebadane i uzyskały pozytywną ocenę pacjentów z atopowym zapaleniem skóry (AZS) jako część podstawowej terapii towarzyszącej leczeniu. Znakomita kompatybilność ze skórą jest potwierdzona dermatologicznie przez niezależny instytut badawczy Dermatest.​

Preparaty BIOMARIS med to kosmetyki naturalne: nie zawierają środków zapachowych, konserwantów, barwników, silikonu i olejów mineralnych, konwencjonalnych emulgatorów i środków powierzchniowo-czynnych. 

BIOMARIS med cleansing gel

Żel myjący

128,60 zł

Łagodny żel myjący BIOMARIS med cleansing gel niezwykle łagodnie oczyszcza skórę suchą i bardzo suchą, wrażliwą i podrażnioną. Odżywia skórę niezbędnymi olejami przywracając poprawne natłuszczenie i kojąc podrażnienia.

Pojemność: 100 ml

Nr art. 00570

BIOMARIS med protecting cream

Krem ochronny

129,40 zł

Krem BIOMARIS® protecting cream med - ochronna pielęgnacja na dzień dla skóry wrażliwej i suchej, zwłaszcza gdy funkcja barierowa skóry nie jest spełniana. Remineralizuje i działa kojąco.


Pojemność 50 ml
Nr art. 00571

BIOMARIS med repair cream

Krem regenerujący

145 zł

Bogaty krem regenerujący BIOMARIS med repair cream typu w/o (woda w oleju) dla skóry ubogiej w składniki odżywcze. Łagodzi, znosi świąd, skutecznie regeneruje. Dla skóry suchej i bardzo suchej, wrażliwej i podatnej na alergie.

Pojemność: 50 ml

Nr art. 00572

BIOMARIS med control cream

Krem maskujący

129,10 zł

BIOMARIS med control cream - lekki krem regulujący koloryt skóry, jednocześnie łagodzący podrażnienia. Zielone pigmenty natychmiastowo i długotrwale kamuflują zaczerwienienia.

Zawiera ekstrakt z algi różowej Corallina officinalis o właściwościach fotoochronnych.

Pojemność: 50 ml

Nr art. 00573

BIOMARIS med therapy mask

Maska regenerująca

137,60 zł

Kremowa maska BIOMARIS med therapy mask regenerująca i łagodząca dla skóry podrażnionej, pękającej. Redukuje świąd, wzmacnia naturalną ochronną warstwę skóry i jest odpowiednia dla skóry wrażliwej, podrażnionej, suchej i bardzo suchej. Pod maskę zalecane jest stosowanie BIOMARIS comfort serum med.

Pojemność: 50 ml

Nr art. 00574

BIOMARIS med comfort serum

Bogate serum

147 zł

Intensywne serum BIOMARIS med comfort serum bogate w składniki aktywne remineralizuje i rewitalizuje skórę wrażliwą, suchą i bardzo suchą; działa kojąco. To bogata pielęgnacja dodatkowa, wskazana zarówno przy występującym podrażnieniu jako czynnik uspokajający skórę, jak i profilaktycznie.

Pojemność: 30 ml

Nr art. 00575

BIOMARIS med shower milk

Mleczko pod prysznic

127 zł

Mleko pod prysznic BIOMARIS med shower milk łagodnie czyści suchą, bardzo wrażliwą i podrażnioną skórę delikatnie, odżywiając ją olejami. Ten delikatny krem ​​do kąpieli z czysto naturalnymi składnikami dostarcza skórze minerałów i nawilżenia.

Pojemność: 200 ml

Nr art. 00580

BIOMARIS med body lotion

Lotion do ciała

145 zł

Lotion do ciała BIOMARIS med body lotion odżywia, bardzo wrażliwą i podrażnioną skórę, olejami. Ten delikatny lotion do ciała z czysto naturalnymi składnikami dostarcza skórze minerałów i nawilżenia, pozostawiając skórę przyjemnie miękką.

Pojemność: 200 ml

Nr art. 00581

Please reload