ZABIEGI BIOMARIS

ZABIEGI BIOMARIS

Zabiegi talasoterapii przeznaczone są dla różnych typów skóry. Zawsze warto wybrać zabieg odpowiedni także do pory roku i okazji. Czy zależy nam na relaksie, czy na efekcie bankietowym?
BIOMARIS JUBILEE
ok. 250 zł

Zabieg, który czyni cuda w krótkim czasie. Wykonywany z dwiema maskami naraz: power ocean gel (biomatryca algowa) i caviar fleece mask (kolagenową z kawiorem), z których jedna wchłania się całkowicie. Po zabiegu efekt promiennej, rozjaśnionej i 100% wypoczętej skóry.

RICH CARE CONCEPT/CAVIAR
ok. 180-200 zł

Odżywczy zabieg dla suchej i dojrzałej skóry, pozbawionej energii. Wykonywany z bankietową maską super rich mask lub "rozprasowującym" zmarszczki płatem kolagenowo-kawiorowym.

THALASSO CLASSIC/CAVIAR
ok. 160-200 zł

Zabieg intensywnie nawilżający skórę, dostarczający minerałów. Idealny dla zmęczonej, niedotlenionej, słabo ukrwionej skóry. W zależności od wersji wykonywany z kremową maską kolagenowo-algową lub wygładzającym zmarszczki płatem kolagenowo-kawiorowym.

ANTI-AGING EFFECT
ok. 220 zł

Idealny zabieg przed wielkim wyjściem. Znakomicie odżywia i stymuluje skórę do naturalnej odnowy. Wykonywany z maską BIOMARIS algae matrix mask, z biomatrycy algowej, dającą efekt wygładzenia i rozjaśnienia skóry.

BIOMARIS MED
ok. 220 zł

100% naturalny zabieg polecany niezwykle wrażliwym osobom, cierpiącym z powodu AZS (atopowego zapalenia skóry) i innych schorzeń. W trakcie zabiegu wykonywany kojący i harmonizujący masaż bursztynami oraz masaż uciskowy dr. Soby'ego, pomocny m.in. przy trądziku różowatym.

BIOMARIS NATURE
ok. 220 zł

100% naturalny zabieg oparty na unikalnych właściwościach wody morskiej i oleju z rokitnika, bogatego m.in. w rzadkie kwasy tłuszczowe omega-7 i naturalny kompleks witamin ACE. Kosmetyczka sporządza peeling, maskę (kataplazma z dodatkiem świeżej wody morskiej) i medium do masażu w trakcie zabiegu.